UHP-1000-12
Numărul produsului DigiKey
1866-5586-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UHP-1000-12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 960W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 90 – 264V c.a., 250 – 370V c.c. Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
80 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Cutie
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
3.75 kV
Tip
Închis
Eficiență
94%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a., 250 – 370V c.c.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Pornire/oprire la distanță, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
12V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
9,45" L x 4,53" l x 1,61" Î (240,0mm x 115,0mm x 41,0mm)