UHP-350-15
Numărul produsului DigiKey
1866-4967-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UHP-350-15
Descriere
AC/DC CONVERTER 15V 351W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 15V – – – 90 – 264V c.a., 127 – 370V c.c. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
23.4 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3.75 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
92%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Intrare universală
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a., 127 – 370V c.c.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
15V
Mărime/Dimensiune
8,66" L x 2,44" l x 1,22” Î (220,0mm x 62,0mm x 31,0mm)