UHP-350-12
Numărul produsului DigiKey
1866-4966-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UHP-350-12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 350W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 90 – 264V c.a., 127 – 370V c.c. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
29.2 A
Tensiune - Izolație
3.75 kV
Eficiență
91%
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Intrare universală
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a., 127 – 370V c.c.
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
8,66" L x 2,44" l x 1,22” Î (220,0mm x 62,0mm x 31,0mm)