UHP-200-48
Numărul produsului DigiKey
1866-4957-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UHP-200-48
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 202W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 90 – 264V c.a., 127 – 370V c.c. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
4.2 A
Tensiune - Izolație
3.75 kV
Eficiență
94%
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a., 127 – 370V c.c.
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
7,64" L x 2,17" l x 1,02" Î (194,0mm x 55,0mm x 26,0mm)