UHP-200-24
Numărul produsului DigiKey
1866-4954-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UHP-200-24
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 202W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 90 – 264V c.a., 127 – 370V c.c. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
8.4 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3.75 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
94%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Intrare universală
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a., 127 – 370V c.c.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
7,64" L x 2,17" l x 1,02" Î (194,0mm x 55,0mm x 26,0mm)