SPB09B-12
Numărul produsului DigiKey
1866-SPB09B-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SPB09B-12
Descriere
DC/DC CONVERTER
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 750mA 18V - 36V Intrare
Categorie
Putere (wați)
9 W
Prod.
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Tub
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 90°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tip
Modul izolat
Eficiență
88%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Pachet/cutie
Modul 8-DIP, 6 conductori
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
0,94" L x 0,38" l x 0,44" Î (24,0mm x 9,6mm x 11,2mm)
Tensiune - Ieșire 1
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Ieșire 2
Funcții de control
Tensiune - Ieșire 3
Agenție de aprobare
CE, EAC, UKCA
Tensiune - Ieșire 4
Număr standard
Curent - Ieșire (Max)
750mA