RKB2SJK250SMTR LFS
Numărul produsului DigiKey
108-RKB2SJK250SMTRLFSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
108-RKB2SJK250SMTRLFSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
108-RKB2SJK250SMTRLFSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RKB2SJK250SMTR LFS
Descriere
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator tactil SPST-NO Acționat din partea superioară Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RKB2SJK250SMTR LFS Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stil terminație
Derivație J
Prod.
Contur
4,20mm x 3,20mm
Serie
Iluminare
Neiluminat
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip, culoare iluminare
Stare piesă
Activ
Tensiune iluminare (nominală)
Circuit
SPST-NO
Forță operare
250gf
Funcție de comutare
Oprit-mamă
Protecție la infiltrare
Valoare nominală contact la tensiune
0,05A la 12V c.c.
Caracteristici
Tip dispozitiv de acționare
Buton oval
Temperatură de funcționare
-40°C – 90°C
Tip montare
Material dispozitiv de acționare
Înălțime dispozitiv de acționare în afara PCB, vertical
2,50mm
Deplasare comutator
0,20mm