RSP-2000-24
Numărul produsului DigiKey
1866-4253-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RSP-2000-24
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 1920W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 90 – 264V c.a., 250 – 320V c.c. Intrare
Modele EDA/CAD
RSP-2000-24 Modele
Curent - Ieșire 1
80 A
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
90,5%
Temperatură de funcționare
-35°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Pornire/oprire la distanță, Detecție la distanță, Intrare universală
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a., 250 – 320V c.c.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
11,60" L x 5,00" l x 1,61" Î (294,6mm x 127,0mm x 41,0mm)