RSD-150C-24
Numărul produsului DigiKey
1866-4175-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RSD-150C-24
Descriere
DC/DC CONVERTER 24V 151W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 6,3A 62,4V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RSD-150C-24 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 4
Producător
MEAN WELL USA Inc.
Curent - Ieșire (Max)
6,3A
Serie
Putere (wați)
151W
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Aplicații
ITE (Comercial), Cale ferată
Tip
Închis
Eficiență
91%
Tensiune - Intrare (Min)
33,6V
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare (Max)
62,4V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Număr de ieșiri
1
Mărime/Dimensiune
7,44" L x 3,03" l x 1,42” Î (189,0mm x 77,0mm x 36,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V