VHK150W-Q48-S24
VHK150W-Q48-S24
Numărul produsului DigiKey
179-VHK150W-Q48-S24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VHK150W-Q48-S24
Descriere
DC/DC CONVERTER 24V 150W
Descriere detaliată
Închis Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 6,5A 75V Intrare
Modele EDA/CAD
VHK150W-Q48-S24 Modele
Curent - Ieșire (Max)
6,5A
Putere (wați)
150W
Eficiență
87,5%
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C
Tensiune - Intrare (Max)
75V
Mărime/Dimensiune
4,23" L x 4,00" l x 1,50" Î (107,5mm x 102,0mm x 38,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V