RPS-400-24-C
Numărul produsului DigiKey
1866-4054-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RPS-400-24-C
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 252W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 80 – 264V c.a., 113 – 370 V c.c. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
10.5 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
93%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Detecție la distanță, Intrare universală
Tensiune - Intrare
80 – 264V c.a., 113 – 370 V c.c.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
5,11" L x 3,39" l x 1,69" Î (129,8mm x 86,1mm x 42,9mm)