MDS-400ADB12 AA
Numărul produsului DigiKey
1145-1256-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MDS-400ADB12 AA
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 400W
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
33.33 A
Prod.
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
91,5%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
PFC, Pornire/oprire la distanță, Detecție la distanță, Ieșire standby, Intrare universală
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
5,51" L x 3,50" l x 1,77" Î (140,0mm x 89,0mm x 45,0mm)