LRS-200N2-24
Numărul produsului DigiKey
1866-LRS-200N2-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LRS-200N2-24
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 211W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 90 – 132V c.a., 180 – 264V c.a., 240 – 370V c.c. Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
8.8 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Cutie
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
3.75 kV
Tip
Închis
Eficiență
89,5%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 132V c.a., 180 – 264V c.a., 240 – 370V c.c.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Capacitate intrare c.c., Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
8,46" L x 4,53" l x 1,18” Î (215,0mm x 115,0mm x 30,0mm)