G3NA-210B-UTU-DC5-24
G3NA-210B-UTU-DC5-24
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
G3NA-210B-UTU-DC5-24
Numărul produsului DigiKey
Z3275-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
G3NA-210B-UTU-DC5-24
Descriere
SSR RELAY SPST-NO 10A 19-264V
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Stare solidă Releu cu cuplare optică (fotoreleu) SPST-NO (1 de formă A) Puc de hochei
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
G3NA-210B-UTU-DC5-24 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Sarcină
19 V ~ 264 V
Prod.
Curent de sarcină
10 A
Serie
Stil terminație
Bornă cu șurub
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-30°C – 80°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Pachet dispozitiv furnizor
Tip releu
Releu cu cuplare optică (fotoreleu)
Agenție de aprobare
CE, CSA, TUV, UR
Circuit
Grad
Tip ieșire
AC, Traversare zero
Calificare
Tensiune - Intrare
5 – 24V c.c.