LRS-100N2-48
Numărul produsului DigiKey
1866-LRS-100N2-48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LRS-100N2-48
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 101W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 85 – 264V c.a., 120 – 373V c.c. Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
2.1 A
Aplicații
ITE (Comercial)
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
90,5%
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a., 120 – 373V c.c.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Capacitate intrare c.c., Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
48V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
5,08" L x 3,82" l x 1,18" Î (129,0mm x 97,0mm x 30,0mm)