LRS-100-48
Numărul produsului DigiKey
1866-3317-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LRS-100-48
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 110W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 85 – 264V c.a., 120 – 373V c.c. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
2.3 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
91%
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a., 120 – 373V c.c.
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
5,08" L x 3,82" l x 1,18" Î (129,0mm x 97,0mm x 30,0mm)