IRM-45-15ST
Numărul produsului DigiKey
1866-3056-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IRM-45-15ST
Descriere
AC/DC CONVERTER 15V 45W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 15V – – – 85 – 305V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IRM-45-15ST Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
3 A
Prod.
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
88,5%
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 305V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
15V
Mărime/Dimensiune
4,29" L x 2,05" l x 1,32" Î (109,0mm x 52,0mm x 33,5mm)