VCS50US15
Numărul produsului DigiKey
1470-2284-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VCS50US15
Descriere
AC/DC CONVERTER 15V 50W
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 15V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
3.3 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
86%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Capacitate intrare c.c., Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
15V
Mărime/Dimensiune
4,35" L x 3,07" l x 1,38" Î (110,5mm x 78,0mm x 35,0mm)