IRM-02-15S
Numărul produsului DigiKey
1866-3004-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IRM-02-15S
Descriere
AC/DC CONVERTER 15V 2W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 15V – – – 133mA 85 – 305V c.a., 120 – 430V c.c. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IRM-02-15S Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
2 W
Producător
MEAN WELL USA Inc.
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Activ
Eficiență
75%
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Modul 24-SMD, 14 conductori
Tensiune - Intrare
85 – 305V c.a., 120 – 430V c.c.
Mărime/Dimensiune
1,33" L x 0,87" l x 0,63" Î (33,7mm x 22,2mm x 16,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
15V
Agenție de aprobare
CB, CE, cURus, TUV
Tensiune - Ieșire 2
Reglare linie
±0,5%
Tensiune - Ieșire 3
Reglare sarcină
±0,5%
Tensiune - Ieșire 4
Număr produs de bază
Curent - Ieșire (Max)
133mA