IRM-01-15S
Numărul produsului DigiKey
1866-2993-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IRM-01-15S
Descriere
AC/DC CONVERTER 15V 1W
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 15V – – – 67mA 85 – 305V c.a., 120 – 430V c.c. Intrare
Categorie
Putere (wați)
1 W
Producător
MEAN WELL USA Inc.
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Caracteristici
Intrare universală
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Eficiență
75%
Tip
Închis
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Modul 24-SMD, 14 conductori
Tensiune - Intrare
85 – 305V c.a., 120 – 430V c.c.
Mărime/Dimensiune
1,33" L x 0,87" l x 0,63" Î (33,7mm x 22,2mm x 16,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
15V
Agenție de aprobare
CB, CE, cURus, TUV
Tensiune - Ieșire 2
Reglare linie
±0,5%
Tensiune - Ieșire 3
Reglare sarcină
±0,5%
Tensiune - Ieșire 4
Număr produs de bază
Curent - Ieșire (Max)
67mA