HRP-300-24
Numărul produsului DigiKey
1866-2719-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HRP-300-24
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 336W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
14 A
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
87%
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
7,83" L x 4,13" l x 1,61" Î (199,0mm x 105,0mm x 41,0mm)