HEP-320-24A
Numărul produsului DigiKey
1866-2277-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HEP-320-24A
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 320W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 90 – 305V c.a., 127 – 431V c.c. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
13.34 A
Tensiune - Izolație
3.75 kV
Eficiență
94%
Temperatură de funcționare
-55°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP65, PFC, Intrare universală
Tensiune - Intrare
90 – 305V c.a., 127 – 431V c.c.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
9,92" L x 3,54" l x 1,72" Î (252,0mm x 90,0mm x 43,8mm)