HEP-240-24A
Numărul produsului DigiKey
1866-2272-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HEP-240-24A
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 240W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 90 – 305V c.a., 127 – 431V c.c. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
10 A
Tensiune - Izolație
3.75 kV
Eficiență
93%
Temperatură de funcționare
-55°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 305V c.a., 127 – 431V c.c.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
9,61" L x 2,68" l x 1,53" Î (244,2mm x 68,0mm x 38,8mm)