HEP-240-12A
Numărul produsului DigiKey
1866-2270-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HEP-240-12A
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 192W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 90 – 305V c.a., 127 – 431V c.c. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
16 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3.75 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
90%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-55°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP65, PFC, Intrare universală
Tensiune - Intrare
90 – 305V c.a., 127 – 431V c.c.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
9,61" L x 2,68" l x 1,53" Î (244,2mm x 68,0mm x 38,8mm)