HDR-100-24
Numărul produsului DigiKey
1866-2233-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HDR-100-24
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 92W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 3,83A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HDR-100-24 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
MEAN WELL USA Inc.
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
3,83A
Ambalaj
Cutie
Putere (wați)
92W
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip intrare
AC sau DC
Aplicații
ITE (Comercial)
Număr de ieșiri
1
Eficiență
90%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
120V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
370V
Mărime/Dimensiune
2,15" L x 2,76" l x 3,54" Î (54,5mm x 70,0mm x 90,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V