PSDR095W
Numărul produsului DigiKey
RLC471-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PSDR095W
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 95W
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 3,9A
Producător
Red Lion Controls
Curent - Ieșire (Max)
3,9A
Serie
Putere (wați)
95W
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
90%
Temperatură de funcționare
-10°C – 60°C
Tensiune c.a. - Intrare
100 – 120V c.a., 220 – 240V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Partajare sarcină
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,06" L x 2,87" l x 2,95" Î (103,0mm x 73,0mm x 75,0mm)