EPS-120-12
Numărul produsului DigiKey
1866-1662-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EPS-120-12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 84W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 80 – 264V c.a., 113 – 370 V c.c. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
EPS-120-12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
7 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
88%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune - Intrare
80 – 264V c.a., 113 – 370 V c.c.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,14" Î (101,6mm x 50,8mm x 29,0mm)