EPP-120S-12
Numărul produsului DigiKey
1866-EPP-120S-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EPP-120S-12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 114W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 80 – 264V c.a., 113 – 370 V c.c. Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
9.5 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Cutie
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip
Cadru deschis
Eficiență
91%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
80 – 264V c.a., 113 – 370 V c.c.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
12V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
3,00" L x 2,00" l x 1,10" Î (76,2mm x 50,8mm x 28,0mm)