DRS-480-24CAN poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
MEAN WELL USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 20A
DRS-480-24CAN
Numărul produsului DigiKey
1866-DRS-480-24CAN-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRS-480-24CAN
Descriere
PWR SUPP, BATT & COND
Descriere detaliată
Curent - Ieșire (Max)
20A
Ambalaj
Vrac
Putere (wați)
480W
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
92,5%
Tensiune c.a. - Intrare
90 – 305V c.a.
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
127V
Caracteristici
PFC, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
431V
Mărime/Dimensiune
5,93" L x 4,33" l x 4,93" Î (150,7mm x 110,0mm x 125,2mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V