DRS-480-24 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
MEAN WELL USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 20A
DRS-480-24
Numărul produsului DigiKey
1866-DRS-480-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRS-480-24
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
MEAN WELL USA Inc.
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
20A
Ambalaj
Cutie
Putere (wați)
480W
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip intrare
AC sau DC
Aplicații
ITE (Comercial)
Număr de ieșiri
1
Eficiență
92,5%
Tensiune c.a. - Intrare
90 – 305V c.a.
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
127V
Caracteristici
Justerbar utgang, PFC, PMBus™
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
431V
Mărime/Dimensiune
5,93" L x 4,33" l x 4,94" Î (150,7mm x 110,0mm x 125,5mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V