ESHSR-0003C0-002R7 | |
|---|---|
Numărul produsului DigiKey | 589-1000-ND |
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ESHSR-0003C0-002R7 |
Descriere | CAP 3F -10% +20% 2.7V T/H |
Referință client | |
Descriere detaliată | 3 F Supercondensator (EDLC) 2.7 V Radial, Bidon 55mOhm 1000 ore la 85°C |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Grad – |
Producător Maxwell Technologies | Calificare – |
Serie | Terminație Pini PC |
Ambalaj Vrac | Tip montare Orificiu străpuns |
Stare piesă Inactual | Pachet/cutie Radial, Bidon |
Capacitanță 3 F | Spațiu între derivații 0,138" (3,50mm) |
Toleranță -10%, +20% | Mărime/Dimensiune 0,315" diam. (8,00mm) |
Tensiune - Nominală 2.7 V | Înălțime - Montat (Max) 0,846" (21,50mm) |
ESR (Rezistență serie echivalentă) 55mOhm | Temperatură de funcționare -40°C – 65°C |
Durată de funcționare la temp. 1000 ore la 85°C |