EBMS060303A400
Numărul produsului DigiKey
5262-EBMS060303A400TR-ND - Bandă și mosor (TR)
5262-EBMS060303A400CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5262-EBMS060303A400DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EBMS060303A400
Descriere
FERRITE BEAD 40 OHM 0201 1LN
Descriere detaliată
40 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0201 (0603 metric) 300mA 300mOhm
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
300mA
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
300mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,012" (0,30mm)
Impedanță la frecvență
40 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)