BMC1HY0040AN
Numărul produsului DigiKey
1712-BMC1HY0040ANTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1712-BMC1HY0040ANCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
BMC1HY0040AN
Descriere
FERRITE BEAD 40 OHM 0201 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
40 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0201 (0603 metric) 300mA 300mOhm
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
300mOhm
Producător
TE Connectivity Passive Product
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Pachet/cutie
0201 (0603 metric)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Linie semnal
Înălțime (Max)
0,013" (0,33mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)
Impedanță la frecvență
40 Ohms @ 100 MHz
Caracteristici
Valoare nominală curent (Max)
300mA