V85MLA1210NH
Numărul produsului DigiKey
F2224TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F2224CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F2224DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
V85MLA1210NH
Descriere
VARISTOR 105V 250A 1210
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
105 V 250 A Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 1210 (3225 metric)
Categorie
Curent - Supratensiune
250 A
Producător
Littelfuse Inc.
Energie
2,5J
Serie
Număr de circuite
1
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
260 pF @ 1 MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Volți c.a. maxim
67 V
Grad
Volți c.c. maxim
85 V
Calificare
Tensiune varistor (Min)
95 V
Tip montare
Montare pe suprafață, MLCV
Tensiune varistor (tipică)
105 V
Pachet/cutie
1210 (3225 metric)
Tensiune varistor (Max)
115 V