V5.5MLA0603NH
Numărul produsului DigiKey
F3363TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F3363CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F3363DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
V5.5MLA0603NH
Descriere
VARISTOR 8.2V 30A 0603
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8.2 V 30 A Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 0603 (1608 metric)
Categorie
Curent - Supratensiune
30 A
Producător
Littelfuse Inc.
Energie
0,1J
Serie
Număr de circuite
1
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
1270 pF @ 1 MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Volți c.a. maxim
4 V
Grad
Volți c.c. maxim
5.5 V
Calificare
Tensiune varistor (Min)
7.1 V
Tip montare
Montare pe suprafață, MLCV
Tensiune varistor (tipică)
8.2 V
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Tensiune varistor (Max)
9.3 V