V14MLA0603NH
Numărul produsului DigiKey
F2174TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F2174CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F2174DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
V14MLA0603NH
Descriere
VARISTOR 18.7V 30A 0603
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
18.7 V 30 A Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 0603 (1608 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
V14MLA0603NH Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Supratensiune
30 A
Producător
Littelfuse Inc.
Energie
0,1J
Serie
Număr de circuite
1
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
180 pF @ 1 MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Volți c.a. maxim
10 V
Grad
Volți c.c. maxim
14 V
Calificare
Tensiune varistor (Min)
15.9 V
Tip montare
Montare pe suprafață, MLCV
Tensiune varistor (tipică)
18.7 V
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Tensiune varistor (Max)
21.5 V