ZV11K0603300NIR1
Numărul produsului DigiKey
118-ZV11K0603300NIR1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-ZV11K0603300NIR1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-ZV11K0603300NIR1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ZV11K0603300NIR1
Descriere
VARISTOR 18V 30A 0603
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
18 V 30 A Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 0603 (1608 metric)
Categorie
Curent - Supratensiune
30 A
Producător
Bourns Inc.
Energie
0,2J
Serie
Număr de circuite
1
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
210 pF @ 1 kHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C (TA)
Volți c.a. maxim
11 V
Caracteristici
Volți c.c. maxim
14 V
Tip montare
Montare pe suprafață, MLCV
Tensiune varistor (Min)
16.2 V
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Tensiune varistor (tipică)
18 V
Număr produs de bază
Tensiune varistor (Max)
19.8 V