TPSMF4L24A
Numărul produsului DigiKey
F7525TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F7525CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F7525DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPSMF4L24A
Descriere
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SOD123F
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
38,9V Clemă 10,3A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-123F
Categorie
Putere - Impuls maxim
400W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Pachet/cutie
SOD-123F
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
38,9V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
10,3A