TPSMF4L11A
Numărul produsului DigiKey
F7535TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F7535CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F7535DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPSMF4L11A
Descriere
TVS DIODE 11VWM 18.2VC SOD123F
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
18,2V Clemă 22A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-123F
Categorie
Putere - Impuls maxim
400W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
11V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
12,2V
Pachet/cutie
SOD-123F
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
18,2V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
22A