SMF4L24AT1G
Numărul produsului DigiKey
18-SMF4L24AT1GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
18-SMF4L24AT1GCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
18-SMF4L24AT1GDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMF4L24AT1G
Descriere
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SOD123F
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
38,9V Clemă 10,3A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-123F
Categorie
Putere - Impuls maxim
400W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
De uz universal
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale unidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Pachet/cutie
SOD-123F
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
38,9V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
10,3A