SF-2410FP100W-2
Numărul produsului DigiKey
SF-2410FP100W-2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
SF-2410FP100W-2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SF-2410FP100W-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SF-2410FP100W-2
Descriere
FUSE BRD MT 1A 250VAC/125DC 2410
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 A 250 V AC 125 V Siguranță c.c. Montare pe placă (stil cartuș exclus) Montare pe suprafață 2410 (6125 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SF-2410FP100W-2 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Timp de răspuns
Ardere rapidă
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
100A c.a., DC 50A
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
I²t topire
0.59
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
UL
Tip montare
Montare pe suprafață
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,240" L x 0,098" l x 0,085" Î (6,10mm x 2,49mm x 2,16mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.093 Ohms