SMDJ440A
Numărul produsului DigiKey
18-SMDJ440ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
18-SMDJ440ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
18-SMDJ440ADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMDJ440A
Descriere
TVS DIODE 440VWM 713VC DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
713V Clemă 5,7A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMCJ)
Categorie
Putere - Impuls maxim
3000W (3kW)
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
De uz universal
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale unidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
440V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
492V
Pachet/cutie
DO-214AB, SMC
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
713V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
5,7A