SMCJ26CA
Numărul produsului DigiKey
SMCJ26CALFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMCJ26CALFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMCJ26CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMCJ26CA
Descriere
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
42,1V Clemă 35,7A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMCJ)
Modele EDA/CAD
SMCJ26CA Modele
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
35,7A
Prod.
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
26V
Tensiune - Străpungere (Min)
28,9V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
42,1V