SMBJ60CA
Numărul produsului DigiKey
SMBJ60CALFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMBJ60CALFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMBJ60CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ60CA
Descriere
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
96,8V Clemă 6,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMBJ60CA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale bidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
60V
Tensiune - Străpungere (Min)
66,7V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
96,8V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
6,2A