SMCJ18CA nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Littelfuse Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Direct
Littelfuse Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Diodes Incorporated
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Microchip Technology
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
Diotec Semiconductor
29,2V Clemă 51,4A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMCJ)
SMCJ18CA
Numărul produsului DigiKey
SMCJ18CALFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMCJ18CALFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMCJ18CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMCJ18CA
Descriere
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
SMCJ18CA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
51,4A
Prod.
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
18V
Tensiune - Străpungere (Min)
20V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
29,2V