SMCJ18CA
Numărul produsului DigiKey
SMCJ18CABTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMCJ18CABCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMCJ18CABDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMCJ18CA
Descriere
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
29,2V Clemă 51,4A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMC)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMCJ18CA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
De uz universal
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale bidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
18V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
20V
Pachet/cutie
DO-214AB, SMC
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
29,2V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
51,4A