SMAJ58CA
Numărul produsului DigiKey
SMAJ58CALFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMAJ58CALFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMAJ58CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ58CA
Descriere
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
93,6V Clemă 4,3A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Modele EDA/CAD
SMAJ58CA Modele
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
4,3A
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Serie
Protecție linie electrică
Da
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
58V
Tensiune - Străpungere (Min)
64,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
93,6V