SMAJ30CA
Numărul produsului DigiKey
SMAJ30CALFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMAJ30CALFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMAJ30CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ30CA
Descriere
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
48,4V Clemă 8,3A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Modele EDA/CAD
SMAJ30CA Modele
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
8,3A
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
30V
Tensiune - Străpungere (Min)
33,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
48,4V