SD36-01FTG | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | SD36-01FTG |
Descriere | TVS DIODE 36VWM 62VC SOD323 |
Termen de livrare standard al producătorului | 29 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 62V Clemă 5A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-323 |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Putere - Impuls maxim 450W |
Prod. | Protecție linie electrică Nu |
Serie | Aplicații De uz universal |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță la frecvență 50pF la 1MHz |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C (TJ) |
Tip Zener | Grad Automobile |
Canale unidirecționale 1 | Calificare AEC-Q101 |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 36V (max.) | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Străpungere (Min) – | Pachet/cutie SC-76, SOD-323 |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 62V | Pachet dispozitiv furnizor |
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 5A (8/20µs) |