NANOSMDCH030F/24-02 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | NANOSMDCH030F/24-02 |
Descriere | PTC RESET FUSE 24V 300MA 1206 |
Termen de livrare standard al producătorului | 20 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Polimeric Siguranță resetabilă PTC 24V 300 mA Ih Montare pe suprafață 1206 (3216 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Rezistență - Inițială (Ri) (Min) 500 mOhms |
Producător Littelfuse Inc. | Rezistență - După decuplare (R1) (Max) 1.95 Ohms |
Serie | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip Polimeric | Pachet/cutie 1206 (3216 metric) |
Tensiune - Max 24V | Mărime/Dimensiune 0,134" L x 0,071" l (3,40mm x 1,80mm) |
Curent - Menținere (Ih) (Max) 300 mA | Înălțime - Montat (Max) – |
Curent - Decuplare (It) 820 mA | Grosime (Max) 0,049" (1,25mm) |
Curent - Max 10 A | Spațiu între derivații – |